Firma

Salon Meblowy Koma powstał 11 lat temu w Krościenku nad Dunajcem na ul. Jagiellońskiej 98.
Firma posiada własną bazę transportową dzięki, której bez problemowo dowożone są do klientów zamówione meble. Nasi pracownicy to doświadczona kadra w zakresie doradztwa, montażu i użytkowania zakupionych mebli.
Salon Meblowy Koma od 11 lat doskonali swoją ofertę, wiedzę na temat mebli i sposobów ich sprzedaży.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najlepszą nagrodą za starania i troskę włożoną w codzienną obsługę.

Raty

Z myślą o Twojej wygodzie i komforcie

Podczas zakupu mebli, proponujemy skorzystanie z atrakcyjnej oferty kredytowej przygotowanej razem z jednym z naszych partnerów. Sprzedaż ratalna to bardzo elastyczna forma zapłaty za kupowane meble. Sam decydujesz:

  • czy chcesz sfinansować całość zakupu czy tylko część,
  • na jak długi okres czasu chcesz rozłożyć spłatę,
  • czy chcesz ubezpieczyć kredyt np. na wypadek utraty pracy

Kredyt ratalny dostępny w naszym Salonie
W naszym Salonie Meblowym możesz kupować na raty z bankiem Credit Agricole lub Santander. Dzięki kredytowi ratalnemu, już dziś możesz pozwolić sobie na wymarzone zakupy.

Kilka sposobów na spłatę rat
Możesz regulować raty przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub gotówką (w punktach VIA Moje Rachunki, a także w PayTel) – dostępne metody zależą od wybranego banku.
Minimum formalności i dokumentów

Aby uzyskać kredyt, potrzebny będzie Twój dowód tożsamości. Mogą być także wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

Kupuj co tylko chcesz
Możesz otrzymać kredyt na zakupy w wysokości aż 30 000 zł. Dzięki temu umeblujesz całe mieszkanie, dom lub kuchnię.

Przyjazne zasady spłaty kredytu
Dopasuj kredyt do swoich potrzeb i możliwości. Możesz rozłożyć spłatę nawet na 48 rat, a także określić comiesięczną datę spłaty, odpowiednią dla terminu, w jakim otrzymujesz wynagrodzenie. Dzięki optymalnie dopasowanym ratom, spłata kredytu znacząco nie obciąży Twojego budżetu.

Szansa na podwyższenie kwoty kredytu
Możesz otrzymać wyższą kwotę kredytu, biorąc kredyt razem z małżonkiem lub bliskim krewnym.
Szybko i komfortowo

Dbamy o to, by uzyskanie kredytu było dla Ciebie szybkie i komfortowe. W naszym Salonie Meblowym potrzebne środki możesz uzyskać nawet w 15 minut.

Transport

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że transport wielkogabarytowych przedmiotów, do jakich z pewnością można zaliczyć większość mebli, nie jest sprawą prostą i może przysporzyć niemało problemów.
Nie raz podkreślamy, że rozumiemy potrzeby Klientów i staramy się odpowiadać na ich oczekiwania. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usługi transportu zakupionych mebli pod wskazany adres.

Towar ładowany jest zachowaniem ostrożności, aby nie został uszkodzony. Dysponujemy pojazdami dostosowanymi do przewozu gabarytów, tak by również w drodze, żaden z zakupionych elementów nie doznał uszczerbku.
Meble mogą być dowiezione w formie złożonej lub w elementach.
W tym drugim przypadku, można zamówić usługę montażu.

Transport GRATIS

  • Przy zakupach powyżej 1000zł, do 30km.
  • Przy zakupach powyżej 1500zł, do 50km.
  • Powyżej 50km do uzgodnienia.

Usługa wnoszenia płatna dodatkowo – do uzgodnienia w Salonie.


Montaż, składanie

Zakupione meble zostaną na państwa życzenie wniesione i zmontowane w domu, co zapewni państwu komfort i bezpieczeństwo. Cennik tych usług do wglądu w salonie.